Milenyum Yangın Söndürme Sistemleri Yangın Tüpü Dolum ve Satışı

Ana sayfa > Milenyum Yangın Söndürme Sistemleri Yangın Tüpü Dolum ve Satışı

HAKKIMIZDA

     Milenyum Yangın Grubu 2011 yılında 400 m2 saha üzerinde, bir ekip ile faaliyetine başlamıştır. 2013 yılında Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetini sürdürmüş olup, şu anda 1800 m2 işletmemizde 11 kişilik ekip ile hizmetimizi sürdürmekteyiz. Yeni işletmemizde yangın söndürme sistemleri ve yangın söndürme cihazları dolum hizmetimizin yanı sıra, pompa otomasyon sistemleri, iş güvenlik ekipmanları ile iş sahamızı genişleterek siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamayı kendimize görev edindik.

     Yangın güvenlik ekipmanlarında teknolojik gelişmeleri takip ederek, kaliteli ürünlerle hizmetler vererek, güvenlik, emniyet ve sağlık kurallarını dikkate alarak, ticari kazancın ötesinde müşterilerimizin güvenini kazanmak hedefimizdir.

     Şirketimiz yangınla mücadele konusunda siz değerli müşterilerimizden gelebilecek yangın projelerini, en doğru ve en güvenli şekilde sağlamayı, karşılıklı istişare ile gerçekleştirmektedir. Yangın güvenlik sistemlerinden nasıl daha iyi faydalanabileceğiniz hususunda, sizlere bilgi ve profosyonel eğitim vererek, daha doğru yaşam güvenliği sunuyoruz. Her türlü yangın sistemleri hususunda en doğru ve en güvenilir hizmeti almak için sizleri şirketimize davet ediyoruz.

VİZYONUMUZ

     Kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda, onlara en uygun hizmeti vererek sektöründe güvenilir bir şirket olma bilinciyle ve öncelikli ilkemiz "Kaliteli ürün, kaliteli hizmet" olması neticesinde, müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanan bir şirket olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Yangına doğru müdahale konusunda saha içi ve saha dışı ekibimizle ve iş güvenliği ekipmanlarımızla bütün gereksinimlerinizi karşılayarak, her daim hizmetinizdeyiz.

MİSYONUMUZ

  • Müşteri memnuniyeti ve bağlılığını sağlamak,
  • Sektörünün ilk tercihi olmak ,
  • Sürekli gelişerek alanında başarımızı en üst seviyeye taşımak,
  • İnsanlığa ve ülkemize hizmet ederek, mutlu yaşam alanları sağlamak.